Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Home staging

Home staging je profesionálna príprava nehnuteľnosti na fotenie, prezentáciu a predaj. Podľa psychológov si záujemca o kúpu vytvorí názor na nehnuteľnosť za prvých 90 sekúnd. Dlhoročné skúsenosti realitných maklérov, dizajnérov a architektov potvrdzujú, že správna odborná úprava premení každý byt alebo dom na atraktívny pre široké spektrum záujemcov.

Fotenie

Urobiť prvý doje je veľmi dôležité, lebo druhú šancu už nemusíme dostať. Dôležitosť realitnej fotografie, pokiaľ ide o marketing a propagáciu nehnuteľností, je vyššia, ako si myslíme. Kvalitné realitné fotografie násobne zvýšia naše šance na rýchlejší predaj nehnuteľnosti za lepšiu cenu. Pokiaľ ide o fotografovanie nehnuteľností, zdá sa, že toto tvrdenie je obzvlášť pravdivé. Záujemcovia, klikajú častejšie na inzerát s kvalitnými fotografiami.

Markerting

Tak ako  v každom odvetví, aj  v realitnom obchode, je marketing jedným zo základných pilierov silnej spoločnosti a preto sa stále zlepšujeme. Posúvame svoje hranice k možnosti pútavej prezentácie predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Využívame všetky technologické možnosti, pre čo najlepšiu marketingovú prezentáciu, ako sú video obhliadky, profesionálne fotografie, zábery donom, vytvorenie pôdorysu, home staging. Kvalitný marketing každej nehnuteľnosti je zárukou nášho úspechu.

Video obhliadky

Video obhliadky sú veľkou výhodou pre kupujúcich, k vytvoreniu si lepšej vizualizácie danej nehnuteľnosti. Dopomáha to pri predaji nehnuteľností v rozhodnutí sa, či je to nehnuteľnosť, ktorá by spĺňala ich predstavy. Dobrá video obhliadka môže urobiť reálne rozhodnutie záujemcu o obhliadku nehnuteľnosti a tým ušetriť svoj vzácny čas.  

Sociálne siete

V dnešnej dobe sociálnych médií, ktoré sa stali súčasťou života takmer každého z nás, sú sociálne siete snáď najdôležitejším prostriedkom propagácie nehnuteľností.

Väčšina klientov využíva sociálne siete pri hľadaní svojej vysnívanej nehnuteľnosti, tento fenomén dnešnej doby je na obrovskom vzostupe.

Aby sme vedeli dostať ponuku nehnuteľností k čo najväčšiemu počtu ľudí, využívame aj my na to sociálne siete hlavne Facebook, Instagram a YouTube.

Služby

Spokojnosť klientov je našou prioritou a preto vám poskytujeme všetky služby, ktoré uľačia realizáciu predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti. Garantujeme vysokú profesionalitu, odbornosť, ale hlavne istotu v celom obchodnom procese.

Garantujeme to:

  • Profesionálne fotky/videa
  • Home staging
  • Profesionálnu prezentáciu na najsilnejších realitných portáloch, sociálnych sieťach
  • Pôdorys  
  • Finančné služby
  • Ocenenie nehnuteľnosti
  • Právne služby
  • Znalecký posudok