Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Krásne stavebné pozemky o výmere 10 árov so stavebným povolením a projektom v Miloslavove - časť Alžbetin Dvor

Ulica: Alžbetin Dvor
Obec: Miloslavov
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
329 900 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj kráne slnečné stavebné pozemky s rozlohou 967 m2 v vo veľmi peknej oblasti v k.ú. Miloslavov - Alžbetin Dvor. . Druh pozemku je ostatná plocha a orná pôda - register C. Ide o rovinatý pozemok situovaný  v zástavbe rodinných domov, so všetkými inžinierskymi sieťami a je prístupný z mestskej komunikácie z obidvoch strán. Je vhodný aj pre investora, nakoľko je k nemu vydané stavebná povolenie a projekt na združenú zástavbu 2 rodinných domov, každý s 2 bytovými jednotkami + prípojky, spevnené plochy, oplotenie, zastavanosť 29,95%, max.35%. Takisto je vhodný aj pre náročného klienta, ktorý si tam môže vybudovať honosné sídlo s dostatkom súkromia.  Výborná dostupnosť do Bratislavy po obchvate D4/R7.

Popis:
Parcely registra „C“ – celková plocha pozemkov 967 m2
483 m2 - Ostatná plocha
307 m2 - Orná pôda
177 m2 - Ostatná plocha

VÝHODY:
-investičná príležitosť
-rýchle dopravné napojenie na Bratislavu
-krásna novovybudovaná kľudná lokalita
-vhodné pre developerov
-vhodné aj pre náročného klienta

LOKALITA
Lokalita spĺňa všetky výhody moderného bývania s výbornou dostupnosťou občianskej vybavenosti a skvelými možnosťami pre voľnočasové vyžitie. Samozrejmosťou sú potraviny, obchody, škola, pošta, bankomaty, reštaurácie, kaviarne. Moderné obchodné centrum OC Miloslavov so supermarketom Billa a širokou ponukou obchodov a služieb je vzdialené cca 5 minút autom. Medzi ďalšie vyhľadávané záujmové body patrí nepochybne jazero Nové Košariská, ktoré je vo vzdialenosti do 10 minút autom a cyklotrasy, ktorými sa dostanete až do Podunajských Biskupíc a Vrakune.  Miloslavov má výborné napojenie na cestnú infraštruktúru s viacerými spojnicami smerom na hlavné mesto. Vybudovanie nového obchvatu výrazne zrýchlilo a zjednodušilo dopravné napojenie do Bratislavy, ale aj do iných miest.

Rada Vás privítam na obhliadke
 

Kontakt: Xénia Szakálová, RSc. - certifikovaný maklér a realitný konzultant
Mobil: 0903 203 424
Cena: 329.900,- Eur

Projekt a stavevné povolenie k nahliadnutiu. Majiteľ uprednostňuje predaj vcelku.

Naša kancelária poskytuje kompletný právny a poradenský servis, zabezpečenie znalca, príprava zmlúv a dokladov na katastrálny úrad, úhrada notárskych poplatkov a poplatkov na kataster, služby finančného poradcu

Upozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byt kopírované, rozmnožované a šírené v celku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu zadávateľa inzerátu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
iné
Plocha pozemku:
967 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Extravilán
Celková plocha:
967 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Xénia Szakálová, RSc.

Xénia Szakálová, RSc.

Real estate consultant

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Italiano
  • Deutsch
  • rusr
  • lrm
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti